Jak blendio™ funguje?

Připravili jsme pro vás jednoduchý návod pro první použití našeho přenosného mixéru blendio™.

Krok 1

Nabijte blendio™

K nabíjení mixéru použijte bezdrátovou magnetickou nabíječku, která je součástí balení. V případě, že je mixér úplně vybitý, nabíjí se maximálně 1 hodinu.

Jak poznám, že je mixér plně nabitý?

Plné nabití poznáte podle svítící ikony ve tvaru blesku, která se nachází na horní části nabíječky. Pokud ikona bliká, přístroj se stále nabíjí. V případě, že ikona nebliká, pouze svítí, přístroj je plně nabitý.

Krok 2

Naplňte blendio™ ingrediencemi

Přidejte do mixéru ovoce, zeleninu, nebo oříšky a nebojte se přidat i kousky ledu.

Doporučujeme mixér naplnit ze strany s větším otvorem. Mixér otevřete a postavte na hrdlo s víčkem. Tento postup vám umožní snadněji do mixéru vložit přísady.

Krok 3

Mixér zapněte pomocí spouštěcího tlačítka

Pro správné zapnutí stiskněte 2x za sebou tlačítko umístěné na spodní straně mixéru. Pokud je mixér správně uzavřen, tlačítko se rozsvítí do bílé barvy a mixér se ihned spustí. Po spuštění se čepel mixéru točí po dobu 30 sekund.

HOTOVO. Přejeme dobrou chuť!

V případě, že mixér nefunguje, pokračujte na navazující krok č. 4.

Krok 4

Mixér se nespustil a tlačítko bliká červeně...

Zjistěte, zda tlačítko pro zapnutí bliká 3 krát nebo 10 krát za sebou.

Tlačítko pro zapnutí bliká 3 krát:

Pokud tlačítko pro zapnutí bliká 3 krát za sebou, mixér je vybitý. Umístěte mixér na dobíjecí stanici, která je součástí balení. Ujistěte se, že ikona ve tvaru blesku začne blikat. Díky tomu poznáte, že se mixér správně nabíjí.

Tlačítko pro zapnutí bliká 10 krát:

Pokud tlačítko pro zapnutí bliká 10 krát za sebou, mixér je málo uzavřen. Pokuste se mixér pevně uzavřít tak, aby bylo naše logo blendio™ na úrovni s tečkami na spodní části mixéru. Mixér má bezpečnostní mechanismus, aby se sám od sebe nespustil. Nebojte se mixér opravdu pevně uzavřít.